Par Padel

Padel ir viens no visstraujāk augošākajiem un populārākajiem rakešu sporta veidiem pasaulē, kuru ikdienā spēlē vairāk kā 20 miljoni spēlētāju vairāk kā 90 pasaules valstīs. Leģenda vēsta, ka kāds vīrs 1969.gadā Argentīnā esot vēlējies uzbūvēt tenisa laukumu starp māju un sievas audzēto rožu siltumnīcu, bet tā kā pilnam tenisa laukumam vietas neesot pieticis, un sieva esot dusmojusies par to ka bumbiņas lidos rozēs, tad vīrs esot uzbūvējis speciālu (par ¼ mazāku kā oriģinālais) tenisa laukumu ar sienām.

Iespējams, ka Padel straujās popularitātes “veiksmes formula” slēpjas spēles vienkāršajos spēles noteikumos un pāru spēles formātā (2 pret 2), dodot iespēju draugiem, kolēģiem, biznesa partneriem vai vienkārši veselīga dzīvesveida piekritējiem patīkami pavadīt kopā laiku socializējoties un sportojot.  Un Padel nav vecuma ierobežojumu, nedz arī ir nepieciešamas priekšzināšanas vai partneris(-e), jo

Jā, iespējams, ka nelielas priekšrocības šajā rakešu sportā būs tiem, kas dzīvē jau kaut kad ir spēlējuši citus rakešu sporta veidus – tādus kā skvošs, lielais teniss, galda teniss, badmintons, pludmales teniss u.c., taču šīs priekšrocības novienādojas tādēļ, la Padel ir unikāls, dinamisks sporta veids, kurā ir gan oriģinālas formas un materiāla veidota raketīte, gan speciālas tenisa bumbiņas, nemaz nerunājot par spēles laukuma “faktoriem”.

Latvijā šis sports ienāca 2017.gadā, ar katru gadu konstanti vairojot laukumu, sporta klubu un spēlētāju draudzīgo pulku. Priecāsimies, ja aplūkosi arī tādas sadaļas kā “Kur spēlēt?” un “Kur trenēties?”, lai arī Tu varētu pārliecināties, cik aizraujošs un jaukas atmosfēras sports ir PADEL.